BİLGİ & REZERVASYON 0850 533 34 89
BİZ SİZİ ARAYALIM

Armas Termal Resort

Türkiye’nin sağlıklı ve iyileştirici termal deneyimi sizi bekliyor…

Yaşamın ve şehrin zihninizi dolduran, bedeninizi yoran karmaşası, stresi yerini benzersiz bir huzura bırakıyor.

Armas Termal Resort olarak hem sağlıklı termal hizmeti hem de konforlu tatil imkanı sunmaktayız. Otelimizde geleneksel termal ve muhafazakar tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Türkiye’nin içilebilir ender sularından bir tanesi Kırşehir’de!

Açık havada termal suyumuz ile sağlıklı günler geçirebilirsiniz.

Doğal mucizelerle tanışın…

Türk mutfağından, Kırşehir’in geleneksel lezzetlerine kadar sunduğumuz restoranımızda yeni lezzetler keşfedeceksiniz. Otelimizde tüm içeceklerimiz islami ve dini şartlara uygun şekilde temin edilmektedir.

Hijyen standartlarının üzerinde, konforlu odalarımızda evinizde gibi rahat hissetmenizi sağlıyoruz.  Tesettürlü ailelere özel havuzlarımız, islami inanca uygun olarak düşünülmüş termal su, spa & güzellik, şok duşu, buhar odası ve masaj odaları alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Armas Termal oteli olarak şehrimize sağlık ve şifa dağıtıyoruz…

Muhafazakar tatil severlerin tercih sebebi olan Armas Termal, Ankara, Afyon, Nevşehir, Kızılcahamam ve Kozaklı bölgelerine oldukça yakın olması sebebiyle bir çok bölgede tercih sebebidir.

Anadolu’nun orta kesiminde yer alan otelimiz Ankara’ya 1,5 saat, Nevşehir’e 80 km uzaklıkta. Kayseri’ye 1 saat uzaklıktadır.

Otelimizde sağlığa ve lükse bir arada kavuşabilirsiniz.

Bizim lüks anlayışımız, sizlerin mutluluğu. Bu sebeple de canla başla hizmet veriyor, Türkiye’de mutlu muhafazakar tatil anlayışının standartlarını her geçen gün bir tık daha ileriye götürüyoruz.

*Aile konseptine uygun otelimizde alkol hizmetimiz bulunmamaktadır. Tüm içeceklerimiz sağlık şartlarına uygun şekilde temin edilmektedir.

ODALARIMIZ

KAMPANYALAR

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon İle Fırsatlardan Faydalanın. BİZ SİZİ ARAYALIM

Erken Rezervasyon

Otel Resepsiyon Güvencesi İle Erken Rezervasyon Sigortası! Tatilinizi Garantiye Alın! BİZ SİZİ ARAYALIM

En İyi Fiyat Garantisi!

Otel Resepsiyondan en iyi fiyat garantisi ile neredeyse tüm kartlara vade farksız taksit imkanı, dilerseniz ön ödeme ile, dilerseniz havale ile, dilerseniz kredi kartı ile ödeme kolaylığından faydalanın. BİZ SİZİ ARAYALIM

Önlemleri Arttırdık!

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ Değerli Misafirlerimiz; Covid-19 nedeniyle temizlik ve hijyen standartlarımızı daha da yükselttik! Armas Termal Otel olarak en büyük önceliğimiz misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığıdır. BİZ SİZİ ARAYALIM