BİLGİ & REZERVASYON 0850 533 24 31
BİZ SİZİ ARAYALIM

Orkis Palace

Pandemi nedeniyle Yemek hizmeti Set menü olarak verilmektedir. Aqua park hizmete kapalıdır.


Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından alınan tedbirler doğrultusunda Açık ve Kapalı havuzlarımız şimdilik faaliyette olmayacağından dolayı misafirlerimize tahsil edilecek özel aile banyolarımız olacaktır. Misafirlerimizin ailesi ile özel olarak kullanabileceği özel aile banyolarımız covid-19 için yüksek tedbirli hijyen kurallarına uyularak dezenfekte edilip tarafınıza sunulacaktır. Misafirlerimizin istediği saatlerde bizlere belirttiklerinde özel aile banyolarımızdan günlük 2 saat covid-19 tedbirleri kapsamında misafirlerimizin hizmetine sunulacaktır.

Doğal güzelliklerle çevrili konumuyla hizmet veren Orkis Palace Thermal Kahramanmaraş, termal suyun tazeleyici özelliği ile şık hizmetleri bir arada sunuyor. Fıstık çamı ormanlarının Sır Barajı ile buluştuğu huzurlu bir atmosfere sahip tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor.

Açık ve kapalı havuzlarda bulunan termal sudan faydalanabilir, eşsiz doğa manzaralı Orkide Restoran’da tatilinize lezzet katabilirsiniz. Lobi bar, snack bar, vitamin barda çeşitli içecekler eşliğinde keyifli bir mola verebilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler için ayrı termal havuzların bulunduğu tesiste ayrıca özel aile banyoları ve güzellik merkezi de mevcut. 38-39 derecedeki termal havuzlarda hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları ve masaj odaları da mevcut.
Tesiste iş ve resmi organizasyonların düzenlenebildiği donanımlı ve geniş toplantı odaları bulunuyor.

ODALARIMIZ

KAMPANYALAR

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon İle Fırsatlardan Faydalanın. BİZ SİZİ ARAYALIM

Erken Rezervasyon

Otel Resepsiyon Güvencesi İle Erken Rezervasyon Sigortası! Tatilinizi Garantiye Alın! BİZ SİZİ ARAYALIM

En İyi Fiyat Garantisi!

Otel Resepsiyondan en iyi fiyat garantisi ile neredeyse tüm kartlara vade farksız taksit imkanı, dilerseniz ön ödeme ile, dilerseniz havale ile, dilerseniz kredi kartı ile ödeme kolaylığından faydalanın. BİZ SİZİ ARAYALIM

Önlemleri Arttırdık!

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ Değerli Misafirlerimiz; Covid-19 nedeniyle temizlik ve hijyen standartlarımızı daha da yükselttik! Orkis Palace Termal Otel olarak en büyük önceliğimiz misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığıdır. BİZ SİZİ ARAYALIM